KONSTBÖCKER, 18 st, "Moderne kunst in Meister Holzschnitten", 1900-talets första hälft.

211471. KONSTBÖCKER, 18 st, "Moderne kunst in Meister Holzschnitten", 1900-talets första hälft.

Rikt dekorerade band.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rikt dekorerade band.

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 982