SÅSSKÅL, silver, Carl Tengstedt, Göteborg, 1839. Vikt 260 gram.

211468. SÅSSKÅL, silver, Carl Tengstedt, Göteborg, 1839. Vikt 260 gram.

Godronnerad. Invändigt förgylld. Diam 14 cm.

Bucklig fot. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklig fot. Bruksslitage.

Antal besök: 937