KANNOR, 2 st, porslin, Wedgewood, 1800/1900-tal.

211418. KANNOR, 2 st, porslin, Wedgewood, 1800/1900-tal.

Oglaserade. Blå botten med figurscener i vitt. Höjd 13 cm resp 20 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 493