OFFICERSVÄRJA MED BALJA, 18/1900-tal.

21141. OFFICERSVÄRJA MED BALJA, 18/1900-tal.

Märkt E. Svalling, Eskilstuna. Längd 104 cm.

Smärre slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och fläckar.

Antal besök: 1 391