SERVISDELAR, 13 st, porslin, Royal Crown Derby, England, 1800/1900-tal.

211384. SERVISDELAR, 13 st, porslin, Royal Crown Derby, England, 1800/1900-tal.

2 fat på fot, 3 uppläggningsfat samt 8 tallrikar. Polykrom dekor av blomstergirlander.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 183