VASER, ett par, flintgods, Staffordshire, England, 1800-talets andra hälft.

211370. VASER, ett par, flintgods, Staffordshire, England, 1800-talets andra hälft.

I form av stående hundar vid träd. Höjd 33 cm.

Slitage samt färgbortfall. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 583