211341. LODREGULATOR, HE& Co Schutz Marke, omkring 1900.
Höjd ca. 120 cm.
Slitage, smärre skador. 2 ornament med skador. Färgskav. Del saknas till övre ornament alternativ ej original.
Lod och pendel finns. Något maskstunget.
Höjd ca. 120 cm.