SKÅL, porslin, Wedgewood, England, 1900-talets första del.

211299. SKÅL, porslin, Wedgewood, England, 1900-talets första del.

"Lustre ware", keltisk dekor. Diameter 24 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 208