Helsingborgs Auktionskammare
Klockor & Ur
Golvur
GOLVUR, ek, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.
211268. GOLVUR, ek, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.
Höjd 194 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 194 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 028