GOLVUR, ek, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.

211268. GOLVUR, ek, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.

Höjd 194 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 194 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 191