HELGE ANDERSSON. Olja på duk. Stilleben med blommor och äpplen. Signerad H Andersson.

211260. HELGE ANDERSSON. Olja på duk. Stilleben med blommor och äpplen. Signerad H Andersson.

83x65 cm.

Bubblig.
Repor.
Två små hål i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

83x65 cm.

Bubblig.
Repor.
Två små hål i duken.

Antal besök: 2 176