Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
FRITZ HÖGBERG. "Anticoli Coppado Juni -23". Oljemålning på duk. Uppklistrad på pannå. Signerad och daterad 23.
21124. FRITZ HÖGBERG. "Anticoli Coppado Juni -23". Oljemålning på duk. Uppklistrad på pannå. Signerad och daterad 23.
30 x 28 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 28 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 045