HALSBAND MED HÄNGE, silver och bergskristall.

211246. HALSBAND MED HÄNGE, silver och bergskristall.

Hänge stämplat 925 Finland.
Stel länk stämplat kattfot Z9.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge stämplat 925 Finland.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 768