CECIL JACK KEATS. Torg med frukt och blomsterhandel, Gent. Akvarell på papper. Signerad. 1800-talets slut.

21123. CECIL JACK KEATS. Torg med frukt och blomsterhandel, Gent. Akvarell på papper. Signerad. 1800-talets slut.

50 x 32 cm.

Skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 32 cm.

Skador på ram.

Antal besök: 1 388