Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
CECIL JACK KEATS. Torg med frukt och blomsterhandel, Gent. Akvarell på papper. Signerad. 1800-talets slut.
21123. CECIL JACK KEATS. Torg med frukt och blomsterhandel, Gent. Akvarell på papper. Signerad. 1800-talets slut.
50 x 32 cm.
Skador på ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 32 cm.
Skador på ram.
Gomér & Andersson Linköping
1 388