OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. By mot bergig fond. Olja på duk. Signerad R Eichborn.

211227. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. By mot bergig fond. Olja på duk. Signerad R Eichborn.

45x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x54 cm.

Antal besök: 686