VAS, glas, Birgitta Watz, Lindshammar, 94.

211204. VAS, glas, Birgitta Watz, Lindshammar, 94.

Höjd ca 20 cm. Längd ca 30 cm.

Smärre bruksslitage, mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 809