PETER HAHNE. Färglitografi. "Ex Cathedra" Signerad Peter Hahne. Numrerad 80/250.

211160. PETER HAHNE. Färglitografi. "Ex Cathedra" Signerad Peter Hahne. Numrerad 80/250.

Bladstorlek 56x47 cm.

Oramad.
I original mapp.
Mapp smutsig med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 56x47 cm.

Oramad.
I original mapp.
Mapp smutsig med fläckar.

Antal besök: 2 223