MATBORD, Rosendals Möbelfabrik Rottne, 1960-tal.

211141. MATBORD, Rosendals Möbelfabrik Rottne, 1960-tal.

Total längd ca. 190, bredd 83, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor på skiva, en fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 965