JÄRNSÄNGAR, ett par, tidigt 1900-tal.

211133. JÄRNSÄNGAR, ett par, tidigt 1900-tal.

Längd mellan 107-195, bredd 76, höjd 97 cm.

Slitage, färgskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgskav.

Antal besök: 739