Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
BÖRJE SÅNDBERG. Stadsbild, olja påpannå, signerad samt daterad 46.
211099. BÖRJE SÅNDBERG. Stadsbild, olja påpannå, signerad samt daterad 46.
Ca 27 x 35 cm.
Stötmärke.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 27 x 35 cm.
Stötmärke.
Auktionshuset Kolonn
1 689