SMYCKESKRIN, orientaliskt, 1900-tal.

211097. SMYCKESKRIN, orientaliskt, 1900-tal.

Längd 20,5, bredd 14,5, höjd 32,5 cm.

Slitage, nyckel saknas, baksida med siffergravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 847