Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
LILLEMOR RUDOLF HALL. Olja på duk, "Figur i rum", signerad LR.
211065. LILLEMOR RUDOLF HALL. Olja på duk, "Figur i rum", signerad LR.
42 x 60 cm.
Ej inramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 60 cm.
Ej inramad.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
976