BLOMSTERBORD, 2 stycken med mosaik, 1900-talets mitt.

211064. BLOMSTERBORD, 2 stycken med mosaik, 1900-talets mitt.

Höjd 35-76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35-76 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 419