MODELLBÅTAR, 2 st, 1900-tal.

MODELLBÅTAR, 2 st, 1900-tal.
211010. MODELLBÅTAR, 2 st, 1900-tal.

Två modellbåtar med segel. En märkt med AIH 8 och DANDY II. Längd mellan 46-65 cm.

Åldersslitage. En med trasigt segel samt större trasig, lös del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 148