210985. MATSERVIS, porslin, 56 delar, "Historic America", Johnson Bros, England.
12 mattallrikar
6 djupa tallrikar
6 små djupa tallrikar
12 assietter
8 förrättstallrikar
9 uppläggningsfat
Såsskål
Bringare
Terrin med lock.
Bruksslitage.
Nagg och sprickor.