SKÅL/ASKFAT. Porslin. Dekor av isbjörn. 1900-talets andra hälft.

210934. SKÅL/ASKFAT. Porslin. Dekor av isbjörn. 1900-talets andra hälft.

Höjd 17 cm.
Längd 22 cm.
Märkt Import.
Glasyr i blå/grå/grönt.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.
Längd 22 cm.
Märkt Import.
Glasyr i blå/grå/grönt.

Bruksskick.

Antal besök: 19 431