STATY, Bozo, Mali. Afrika.

STATY, Bozo, Mali. Afrika.
21093. STATY, Bozo, Mali. Afrika.

Bemålat trä i röd, grön, svart och vit färg. Höjd 101 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 1 169