FIGURIN, Bozo, Mali. Afrika.

FIGURIN, Bozo, Mali. Afrika.
21090. FIGURIN, Bozo, Mali. Afrika.

Bemålat trä i röd, grön, blå samt svart färg. Höjd 71 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 1 426