SKRIVSKÅP med VITRIN, engelsk stil, 1900-tal.

210899. SKRIVSKÅP med VITRIN, engelsk stil, 1900-tal.

Idegran. Tvådelat. Ca. längd 76, bredd 45, höjd 192 xm.

Bruksslitag. Repor/slagmärken, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 008