Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
INGA LILL ODHELIUS. Västkustmotiv, olja på duk, signerad och daterad -55.
210878. INGA LILL ODHELIUS. Västkustmotiv, olja på duk, signerad och daterad -55.
33x41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x41 cm.
Göteborgs Auktionsverk
5 406