LILLEMOR RUDOLF HALL. Olja på duk, "Figur i ljust rum", signerad LR.

210854. LILLEMOR RUDOLF HALL. Olja på duk, "Figur i ljust rum", signerad LR.

53 x 73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 73 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 799