PALLAR 2 st varav en med hjul, sk z-pallen, 1960-tal.

210837. PALLAR 2 st varav en med hjul, sk z-pallen, 1960-tal.

Höjd 52-58 cm.

Bruksslitage, oxideringar samt en sits saknar skruvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52-58 cm.

Antal besök: 1 244