SOFFBORD, orientaliskt, rikligt skuret trä, glasskiva medföljer.

210826. SOFFBORD, orientaliskt, rikligt skuret trä, glasskiva medföljer.

Längd 127, bredd 56, höjd 60 cm.

Slitage och skador samt nagg i glasskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 887