Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KRUKOWSKAJA ZOIA. Blomsterstilleben. Olja på pannå med guldfond, signerad.
21079. KRUKOWSKAJA ZOIA. Blomsterstilleben. Olja på pannå med guldfond, signerad.
50x60 cm.
Smärre fläck.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x60 cm.
Smärre fläck.
Göteborgs Auktionsverk
2 096