OLLE NORDBERG. Hästtransport, färglitografi, signerad och numrerad 29/40.

210781. OLLE NORDBERG. Hästtransport, färglitografi, signerad och numrerad 29/40.

ca 62 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Nordberg (1905–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 62 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Nordberg (1905–1986)

Antal besök: 942