ESKIL NORDELL. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 153/250 samt 21/225.

210698. ESKIL NORDELL. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 153/250 samt 21/225.

Blomstilleben, ca. 32x20 cm.
Vinterbild, ca. 38x56 cm.

Ej examinerade ur ram.

Eskil Nordell (1921–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomstilleben, ca. 32x20 cm.
Vinterbild, ca. 38x56 cm.

Ej examinerade ur ram.

Eskil Nordell (1921–2001)

Antal besök: 742