MASK, Bobo, Burkina Faso. Afrika.

21068. MASK, Bobo, Burkina Faso. Afrika.

Bemålat trä svart, röd samt vit färg. Höjd 140 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 1 088