Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Skulptur
ARNE HALLÉN. Skulptur, brons på marmorsockel, signerad 1927.
210612. ARNE HALLÉN. Skulptur, brons på marmorsockel, signerad 1927.
Höjd 34 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 517