KONSOLUR, Louis XV-stil, 18/1900-tal.

210512. KONSOLUR, Louis XV-stil, 18/1900-tal.

Målat trä med förgylld metall. Höjd 57 cm, bredd 29,5 cm. Pendel samt nyckel medföljer.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 255