TRÄFIGURER, 2 st, 1900-talets första del.

210502. TRÄFIGURER, 2 st, 1900-talets första del.

Föreställande man med käpp och gris samt kvinna med korg och höna. Höjd 31 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 601