SVÄRD samt HUGGARE, Japan.

SVÄRD samt HUGGARE, Japan.
210408. SVÄRD samt HUGGARE, Japan.

Ben. Längd 30-66 cm.

Skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ben. Längd 30-66 cm.

Skador samt slitage.

Antal besök: 1 263