FIGURER, 4 st, trä, delvis sign.

210383. FIGURER, 4 st, trä, delvis sign.

Gubbe och gumma samt 2 militärer märkta" södemanlands regemente 1910" samt "2:livgrenadjärregementet 1860". Höjd 10-17 cm.

Mindre skador. Lösa fotplattor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 500