AXEL ZACHRISON. Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad.

210361. AXEL ZACHRISON. Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad.

63 x 74 cm.

Något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 74 cm.

Något färgbortfall.

Antal besök: 2 294