BRANDSPRUTA, Nya AB Henricssons Motor och sprutfabrik, Stockholm, 1900-talets första hälft.

210351. BRANDSPRUTA, Nya AB Henricssons Motor och sprutfabrik, Stockholm, 1900-talets första hälft.

No1. Höjd ca. 69 cm.

Slitage, repor, slagmärken, anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

No1. Höjd ca. 69 cm.

Antal besök: 880