KLAFFBORD, Engelsk stil, 1900-tal.

210341. KLAFFBORD, Engelsk stil, 1900-tal.

Idegran,Reprodux, Made in England, längd 153 cm, bredd utfälld 88 cm, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 177