STOLAR, 4 st, Biedermeier, brännmärkta CAS, Lindome, 1800-talets mitt.

210264. STOLAR, 4 st, Biedermeier, brännmärkta CAS, Lindome, 1800-talets mitt.

Mahogny. Utskuren ryggbricka.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny. Utskuren ryggbricka.

Slitage.

Antal besök: 4 967