HUVSVALOR, ett par, Volvo PV, 1940/50-tal.

210263. HUVSVALOR, ett par, Volvo PV, 1940/50-tal.

Metall och plast. Längd ca. 19 cm.

Slitage, anlupet, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, anlupet, repor.

Antal besök: 1 299