OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lekande barn samt 2 blomstermotiv, olja på duk, signerad G. Sigraud.

210206. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lekande barn samt 2 blomstermotiv, olja på duk, signerad G. Sigraud.

33 x 41, 23 x 40 samt 46 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 355