TAKPLAFOND, glas och metall, Art Deco, 1900-talets första hälft.

210192. TAKPLAFOND, glas och metall, Art Deco, 1900-talets första hälft.

Diameter ca 48 cm.

Bruksslitage, hål i lös metallbård.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 48 cm.

Antal besök: 1 137