SOFFGRUPP, 4 delar, Karl Johan-stil, 1900-tal.

21018. SOFFGRUPP, 4 delar, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Björk, svärtade detaljer, gruppen klädd i vävt Malmsten tyg.
Soffa med lösa pölar, längd 210 cm.
Bord på pelare, skiva med klaffar, längd 90+46, bredd 70, höjd 68 cm.
Två stolar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två stolar.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 630