KAFFESERVIS, 26 delar, mod. 529, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

210117. KAFFESERVIS, 26 delar, mod. 529, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

12 kaffekoppar, 11 fat, kaffekanna, sockerskål och gräddkanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 887